Lenovo Vibe Z2 Şarj Soketi Değişimi

80.00

Garanti: 6 Ay
Kargo: Tüm Türkiye ücretsiz
Hediye: Usb kablo

Açıklama

LENOVO VIBE Z2 ŞARJ SOKETİ DEĞİŞİMİ

Lenovo Vibe Z2 Şarj Soketi Değişimi alanında uzman teknik servis ekibimiz tarafından son teknoloji profesyonel ekipmanlar ve tamir gereçleri kullanılarak yapılmaktadır ve iş yoğunluğumuza göre aynı gün içerisinde  teslim edilmektedir. Lenovo hangi model olursa olsun 20 ile 40 dakika gibi bir sürede telefonunuzu hazırlayıp size teslim ediyoruz. Lenovo Z2 Pro şarj soketi değişimi işleminin yanı sıra telefonunuz güzel bir şekilde bakımlarını da ücretsiz yapıyoruz.

Lenovo kullanıcısının en çok karşılaştığı sorunlardan biride telefonun şarj olmamasıdır. Eğer cep telefonunuz şarj olmuyorsa, sorunun şarj soketi kaynaklı olması ihtimali oldukça yüksektir. Bazı durumlarda aşırı zorlama ile şarj soketini zedeleme veya içerisine yabancı madde sıkışması gibi komplikasyonlar da olabilir. Bu ve benzeri durumlar için cihazınızı rahatlıkla servisimize getirebilirsiniz.

Lenovo denildiğinde akla K5-K6-Z2 modelleri gelse de, bu cihazların kullanıcıları genelde bazı teknik sorunlar ile karşı karşıya. Şarjın geç olması veya hiç olmaması, kısa zamanda bitmesi, soket girişinin eskimesi gibi teknik sebeplerden oluşan bu problemleri gidermek biz teknik ekibimiz sayesinde mümkün. Teknik ekip içindeki çalışma arkadaşlarımız yapılması gerekenleri çok kısa süre içerisinde tespit edip çözümler üretmektedir.

Lenovo Vibe Z2 Şarj Soketi Değişimi Sırasında Bilgiler Silinir Mi?

Değişim sırasında telefondaki herhangi bir bilgiye zarar gelmez. Şarj soketi değişimi işlemi telefonların içindeki arızalı parçaların yenileri ile değiştirilmesi yoluyla yapılmaktadır. Arızalı parçaların değiştirilmesi, bilgilerin silinmesi veya yok olmasına sebep oluşturacak bir işlem değildir.

Lenovo Vibe Z2 Şarj Soketi Değişimi Garanti Süresi

Diğer onarım ve tamir işlemlerinde olduğu gibi şarj soketi değişimi işlemimizde de 6 ay garanti verilmektedir. Onarım işleminden sonra garanti süreniz olan 6 ay boyunca size verilen garanti belgesi ile istediğiniz zaman telefonunuzdaki şarj soketi problemi için servisimize gelebilirsiniz. Garanti süresi boyunca karşılaşacağınız problemleriniz için alacağınız hizmetler daima ücretsizdir.

 Şarj soketi değişimi ne kadar sürer?

Şarj soketinin arızanın merkezi kaynağı olduğundan emin olduktan sonra tamir süresi kısadır, değişimden sonra kontrolleri yapılarak hızlıca teslim edilir. Şarj soketi değişiminden sonra genel iç temizlik ve bakım yapılır.

LENOVO VIBE Z2 İLE İLGİLİ YAPTIĞIMIZ DİĞER İŞLEMLER

Lenovo Vibe Z2 Ekran Değişimi.

Lenovo Vibe Z2 Şarj Soket Değişimi.

Lenovo Vibe Z2 Kasa Değişimi.

Lenovo Vibe Z2 Batarya Değişimi.

Lenovo Vibe Z2 Entegre Değişimi .

Lenovo Vibe Z2 Cam Değişimi. 

Lenovo Vibe Z2 Kulaklık Mikrofon Zil buzzeri.

Lenovo Vibe Z2 Yazılım Program Günceleme,

Ve benzeri  bütün işlemler servisimizde uzman kadromuzla sizlere hizmet vermekteyiz.

İlginizi çekebilir: Samsung Galayx S21 Plus Ekran Değişimi

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Lenovo Vibe Z2 Şarj Soketi Değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

Hasanpaşa İş Bankasını geçtikten sonra tabelada
CEP TELEFONU HASTANESİ – TUFAN İLETİŞİM
(yazan köşe dükkan)
Söğütlü çeşme metrobüs durağına 2 dk
Fikirtepe metrobüs durağına 3 dk
Ziverbey minibüs yoluna 2 dk
Ziverbey 5 dk
Pendik Metrosuna 5 dk
Marmaraya YakınKadıköy tarafından gelirken Hasanpaşa İş bankasını geçince ilk telefoncu

“Kargolarınız ücretsizdir ve ücretsiz kalmaya devam edecektir.”

logo yurtici Gönderi Kodu: 409 674 927

logo yurtici Telefon: 444 99 99

Tufan İletişim’i diğer teknik servislerden ayıran tek fark “ücretsiz kargo çağırmak” değildir. Paketlemelerde havalı ambalaj sistemi kullanıyoruz. Çünkü bir emanet olarak bize gönderdiğiniz cep telefonunuzda ezilme, yamulma, kırılma gibi zararlar oluşmasına izin vermeyiz. Amacımız cep telefonunuzun tamirden sonra da en kaliteli şekilde kullanmanızı sağlamaktır.

NOT: Lütfen göndermiş olduğunuz kargonun içerisine TELEFON, ADRES, varsa TELEFON ŞİFRENİZİN BİLGİLERİNİ eklemeyi unutmayın.

Ödemeyi Nasıl yapabilirim ?

Kargo şirketleri ile gelen ürünler elimize ulaşıldıktan sonra genel testlerini yapıyoruz.Telefonun masrafını cıkardıktan sonra siz değerli müsterilerimize sunuyoruz müsteri onayı aldıktan sonra onarımına başlıyoruz.Cep telefonunuz hazır halla geldikten sonra SSS Bölümünde sistemimizde kayıtlı olan banka bilgilerimizden havale veya EFT  yaptıktan sonra  faturasını kesiyoruz.cihazınız hazır olup aynen gün içerisinde dilediğiniz kargo şirketi  ile sizlere garanti belgesi ve faturası ile beraber gönderiyoruz..

İletişim Bilgilerimiz

Hasanpaşa İş Bankasını geçtikten sonra tabelada
CEP TELEFONU HASTANESİ – TUFAN İLETİŞİM(yazan köşe dükkan)

Ulaşım İmkanlarımız

Söğütlü çeşme metrobüs durağına 2 dk
Fikirtepemetrobüs durağına 3 dk
Ziverbey minibüs yoluna 2 dk
Ziverbey 5 dk
Pendik Metrosuna 5 dk
Marmaraya Yakın
Kadıköy tarafından gelirken Hasanpaşa İş bankasını geçince ilk telefoncu

İletişiminiz bol, hattınız açık olsun..!

Ücretsiz kargo çağırmak

Kadıköy’de hizmet veren en eski cep telefonu teknik servislerinden olan firmamız kaliteden taviz vermeden hizmet üretmeye devam ediyor. Tufan İletişim olarak zaman kaybına tahammül edemeyen siz değerli müşterilerimizin sorunlarını en kısan zamanda çözmeye gayret ediyoruz.

Yıllardır kullandığımız cep telefonlarında zaman zaman tamir ve değişim sorunlarıyla karşılaşıyoruz. Biz sadece telefon tamirine değil tamir sonrası çözüme odaklı bir firma olarak sizlere yardımcı oluyoruz.

Ücretsiz Kargo Hizmetimiz

Sektöründe bir numara olmayı hedefleyen firmamız ülkemizde sıkıntılı olan “onarım sonrasında da hizmet” sektöründe de öncü kuruluştur. Ülkemizde yeterince dikkate alınmayan “onarım sonrası hizmet” konusunda garanti veren tek kuruluşuz. 7/24 hizmet prensibiyle hareket eden firmamız, sorunlarınızı en ivedi bir şekilde çözmek için derhal iletişime geçeriz. Çünkü vizyonumuz müşteri memnuniyetini en yüksek yerde tutmaktır. Tamir olsun, değişim olsun her türlü sorununuza en kısa zamanda çözüm üretiyoruz. Unutmayın, bize tamir için gönderdiğiniz telefonlarınızda yapılan her türlü işlem firmamız tarafından garanti altındadır. Çağın ve teknolojinin getirdiği anlayışına uygun olarak servisimizi ve hizmetimizi güncelliyoruz.

Edirne’den Artvin’e, Hakkari’denTrabzon’a ülkemizin her yerinden bize çok rahat ulaşabilir, ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Kargo ile gönderdiğiniz ürünler için tek kuruş ödemenize gerek yoktur. Gönderdiğiniz cep telefonunuz bize ulaşır ulaşmaz aynı gün içinde sizinle görüşme sağlıyoruz. Uzman profesyonel ekibimizle aynı gün içinde arızalı cihazınızı tamir ediyor, kargo ile adresinize gönderiyoruz.

*kargolar tek taraflı ücretsizdir.
× Whatsapp 0553 722 72 72?