Blog

SONY XPERIA XA1 ULTRA EKRAN FIYATI

SONY XPERIA XA1 ULTRA EKRAN FIYATI
Sony Xperia XA1 Ultra Ekran Değişimi – 399TL Cep telefonunuzu ücretisiz arıza tespiti,Ekran değişiminden sonra ücretsiz kırılmaz cam hediyeli,Sarj soketinden sonra ücretsiz usb kablo,Kasa değişiminden sonra ücretsiz aksesuar hediyesi,ve Türkiyenin neresinden olursa olsun ücretsiz kargo hizmeti,6 ay garanti hizmeti,Siz değerli müsterilerimize hizmet vermekten gurur duyarız.
SONY XPERIA XA1 ULTRA EKRAN DEĞİŞİMİ NASIL YAPILIR ?
Teknik servis, tamir, bakım ve onarım bölümümüzde alanında uzman teknisyenlerimiz tarafından son teknoloji profesyonel ekipmanlar ve tamir gereçleri kullanılarak Sony Xperia XA1 Ultra ekran değişimi işleminiz, günlük iş yoğunlumuza göre 30 dakika ile 2 saat arasında yapılarak siz değerli müşterilerimize teslim edilir. Firmamızda yaptığımız tüm ekran değişimi işlemleri 6 ay yedek parça ve işçilik garantilidir.
Sony Xperia XA1 Ultra ekran değişimi yaparken en sağlıklı ve en uzun ömürlü olan %100 orjinal ekran kulanmaktayız.Orjinal ekran değişimleri uzun vadede en başarılı olan yöntemdir.
Ekran değişimlerinde kullandığımız tüm ekran yedek parça ürünleri piyasada orijinal olarak kabul gören orjinal kalite ekranlardan oluşmakta ve anlaşmalı olduğumuz orjinal cep telefonu yedek parça toptancıları tarafından tüm kontrolleri yapıldıktan sonra elimize ulaşmaktadır. Sony Xperia XA1 Ultraekran değişimi işleminin ardından teknik servis ekibimiz cep telefonunuzun ekran,dokunmatik ve parlaklık testlerini tamamlayıp yeni ekran üzerine ücretsiz Sony Xperia XA1 Ultra ekran koruyucu kırılmaz cam yapıştırdıktan sonra cihazınızı size teslim ediyoruz.
Sony Xperia XA1 Ultra İLE İLGİLİ YAPTIĞIMIZ DİĞER İŞLEMLER
Sony Xperia XA1 Ultra Ekran Değişimi
Sony Xperia XA1 Ultra Soket Değişimi
Sony Xperia XA1 Ultra Kasa Değişimi
Sony Xperia XA1 Ultra Batarya Değişimi
Sony Xperia XA1 Ultra Entegre Değişimi Sony Xperia XA1 Ultra Kulaklık Mikrofon Zil buzzeri.
Sony Xperia XA1 Ultra Yazılım Program Günceleme,
Ve benzeri bütün işlemler servisimizde uzman kadromuzla sizlere hizmet vermekteyiz.
sony xperia xa1 ultra
Sony Xperia XA1 Ultra Batarya Değişimi
Sony Xperia XA1 Ultra Cam Değişimi
Sony Xperia XA1 Ultra Ekran Değişimi
Sony Xperia XA1 Ultra Entegre Değişimi
Sony Xperia XA1 Ultra Kasa Değişimi
Sony Xperia XA1 Ultra Soket Değişimi
Yorum ekle
İsim (gerekli)
E-Posta (gerekli)
1000 karakter kaldı
Sonraki yorumları bana bildir

Yenile

GÖNDER

Related posts

Leave a Comment

× Whatsapp 0553 722 72 72?