Blog

IPHONE 6 EKRAN DEĞIŞIM FIYATI

IPHONE 6 EKRAN DEĞIŞIM FIYATI
iPhone 6 ekran değişimi: iPhone 6 ekran değişimlerimiz kesinlikle garantili olup servisimizce 6 ay garanti verip yanında kırılmaz cam hediye ediyoruz.iphone ekran değişimi:
iPhone ekran değişimlerimiz kesinlikle garantili olup servisimizce 6 ay garanti verip yanında kırılmaz cam hediye ediyoruz.
iPhone 6 ekran fiyatı:iphone ekran fiyatlarımız 110 TL servis garantili 30 dakika gibi bir teslim ediyoruz.
iPhone 6 ekran değişimi nasıl yapılır: Apple profesyonel teknisyenlerimiz tarafından tamamen sterilize edilmiş ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odamızda özel ekipmanlar kullanılarak yapılmaktadır. Ekran değişiminde kesinlikle full tek parça yani iç ekran + ön cam + dokunmatik alan + dış panelden oluşan orjinal ürün kullanılmaktadır.
iPhone Ekran ve Cam değişim fiyatları için TIKLAYINIZ.
iPhone diğer teknik arıza tamir fiyatları için TIKLAYINIZ.
iPhone ekran değişimi yapılırken dikkat edilmesi gereken konular:iPhone ekran değişimi profesyonel deneyimli Apple ustaları tarafından dikkatli ve titiz bir şekilde yapılmalıdır.iPhone ekran değişimi orjinal ürün kulanılmalıdır.Daha önceden onarımda gecen ürünler kulanılmamalıdır.iPhone ekran değişiminde bilgilerinize önem göstererek yapılmalıdır cihaza zarar vermeden yazılımsal hattalara karşı gelmemesi için profesyonel bir şekilde değiştirilmelidir.
iPhone 6 kasa değişimi:Servisimizde iPhone 6 kasası tamemen orjinal bir şekilde orjinal ürünler kulanarak yapılmaktadır.Kasa değişimi baştan savma yapılmaz, özen gösterir dikkat ederiz. En kaliteli parçaları kullanırız. İşlem deneyimli personel tarafından yapılır. Telefonunuzun değerli olduğunu biliriz, yapılan işlemlere 6 ay garanti veririz. Tamir işlemlerinden memnun kalmanızı sağlarız.
iPhone Sarj Soket Değişimi: iPhone kullanıcısının en çok karşılaştığı sorunlardan biride telefonun şarj olmamasıdır. Eğer cep telefonunuz şarj olmuyorsa, sorun şarj soketi kaynaklı olabilir. Şarj soketi tamirini; uzman teknik ekibimizle hızlı, profesyonel ve uygun fiyata sağlıyoruz.
iPhone Batarya değişimi:En hızlı en kaliteli hizmet veren firmamız,20 dakika gibi bir sürede telefonunuzun içindeki bilgiler silinmeden bataryanız teknisyen ustalarımızca değiştirilebilir. Piyasadaki bütün akıllı telefonların pillerinin belli bir ömrü vardır ve ne yazık ki hiç bir pil ömrü sonsuza dek sürmemektedir. marka telefonunuzun kullanıma bağlı olarak belli bir süre sonunda pil ömrü biter veya şişme sonuçu değişmesi gerekir.şişme sonucunda mutlaka telefonumuzun bataryasını değiştirmemiz gerekmektedir aksi durumda tehlikeli sonuçlarla karşılaşabiliriz.Telefonunuzun pil göstergesi yüzde 80 iken bir anda yüzde 40’lara veya yüzde 30’lere düştüğünü görebilirsiniz. Veya pil göstergesi sürekli olarak yüzde 100’ü gösterirken siz telefonu kullandığınız sırada bir anda kapabilir. Ya da telefonunuzu şarj ederken yüzde 40’ta görünen pil göstergesi birden yüzde 90’ı gösterebilir. Şarjdan çıkarttığınızda yüzde 50’ye hemen düşebilir. Bu veya bunlara benzer durumlarda pilinizin ömrü bitmiş veya sonlarına geldiğini göstermektedir. Pil değişimi sonrası telefonunuzun şarj süresi eski performansına kavuşur.
İstanbul veya türkiyenin neresinden olursanız olun ücretsiz kargo hizmetimiz mevcutur.Servisimizde büttün yapılan işlemler kayıt altında olup onarılan parça için garanti belgesi vermekteyiz.Sonradan cıkacak sorunlar 6 ay boyunca servisimizde aynen gün içerisinde garantili bir şekilde onarıp siz değerli müsterilerimize tekrardan ücretsiz bir şekilde teslim ediyoruz.
İphone 6 cam değişim fiyatı
iPhone 6 dokunmatik değişim fiyatı
iPhone 6 ekran cam değişim fiyatı
iPhone 6 ekran değişim adıyaman
iPhone 6 ekran değişim bartın
İphone 6 ekran değişim fiyatı
iPhone 6 ekran değişim gaziantep
iPhone 6 ekran değişim izmir
iPhone 6 ekran değişim izmit
iPhone 6 ekran değişim kocaali
iPhone 6 ekran değişim mardin
Yorum ekle
İsim (gerekli)
E-Posta (gerekli)
1000 karakter kaldı
Sonraki yorumları bana bildir

Yenile

GÖNDER
Yorumlar
0 # Hayrettin Subaşı 17-05-2018 01:03
İPhone 7 ekran ne kadar değişim oluyor ve ne kadar sürede yapılır?
Cevap | Alıntıyla Cevapla | Alıntı
0 # Tufan İletişim 17-05-2018 09:40
Merhaba Hayrettin bey memnuniyetle yardımcı oluruz 140 TL efendim 20 Dakika gibi bir sürede teslim ederiz efendim.
Cevap | Alıntıyla Cevapla | Alıntı
0 # Fatma Erler 16-05-2018 00:26
İPhone 6 telefonumun ekranı donuyor dokunmatik başmıyor problemi ne olabilir?
Cevap | Alıntıyla Cevapla | Alıntı
0 # Tufan İletişim 16-05-2018 16:37
Merhaba Fatma Hanım memnuniyetle yardımcı oluruz buyrun getirin hemen işlemlerine başlıyalım.
Cevap | Alıntıyla Cevapla | Alıntı
0 # Cafer Soylu 15-05-2018 13:35
Kesinlikle hizmetlerinden çok memnun kaldım çok ilgililer çok teşekür ediyorum. Samsung j7 pro cam değişimi yaptım.
Cevap | Alıntıyla Cevapla | Alıntı
0 # Tufan İletişim 15-05-2018 17:58
Merhaba Cafer bey bu değerli yorumunuz için çok teşekür ediyoruz saygılar efendim. Kesinlikle servisimizde yapılan bütün değişim parçaları 6 ay garantilidir bizim için en önemlisi müsteri memnuniyetidir.
Cevap | Alıntıyla Cevapla | Alıntı
0 # Halime Oytal 03-05-2018 00:44
Hizmetleri fiyatları çok kaliteli ve çok iyi memnun kalacak bir adres teşekürler.
Cevap | Alıntıyla Cevapla | Alıntı
0 # Tufan İletişim 03-05-2018 14:13
Merhaba Halime hanım öncelikle bu değerli yorumunuz için çok teşekür ederiz efendim. Kesinlikle bizim için müsteri memnuniyeti çok önemlidir yapılan bütün işlemler kayıt altında olup 6 ay servis garantisini veriyoruz belgesiy ile beraber.
Cevap | Alıntıyla Cevapla | Alıntı
0 # Hasan Yılmaz 26-04-2018 21:22
Merhaba arkadaşlar samsung cep telefonumun ekranını değiştirdim işçilikleri olsun fiyatları olsun çok iyi ve çok kaliteli göstermiş oldukları ilgiden dolayı çok teşekür ederim.
Cevap | Alıntıyla Cevapla | Alıntı
0 # Tufan İletişim 27-04-2018 15:02
Çok teşekürler efendim değerli yorumunuz için.
Cevap | Alıntıyla Cevapla | Alıntı
0 # Ecrin Arslan 26-04-2018 18:25
Merhaba Arkadaşlar kesinlikle yapılan işlemler çok iyi ve kaliteli fiyatlarıda uygun ben daha öncede ayne sorunu başka yerde yaptırmıştım nerdeyse %50 daha uygun yaptım kendilerine çok teşekür ediyorum.
Cevap | Alıntıyla Cevapla | Alıntı
0 # Tufan İletişim 26-04-2018 19:03
Merhaba Ecrin hanım bu değerli yorumunuz için çok teşekkür ediyoruz.Kesinlikle servisimiz çok titiz ve düzenli çalışıyor bizim için en önemlisi müsteri memnuniyetidir.
Cevap | Alıntıyla Cevapla | Alıntı
Yorum listesini yenile
RSS beslemesi, bu iletideki yorumlar için

Related posts

Leave a Comment

× Whatsapp 0553 722 72 72?