Blog

XIAOMI MI 9 SE EKRAN DEĞIŞIMI

XIAOMI MI 9 SE EKRAN DEĞIŞIMI
XİAOMİ Mİ 9 SE EKRAN DEĞİŞİMİ NASIL YAPILIR ?
Xiaomi mi 9Se ekran değişimi fiyatı -Teknik servis, tamir, bakım ve onarım bölümümüzde alanında uzman teknisyenlerimiz tarafından son teknoloji profesyonel ekipmanlar ve tamir gereçleri kullanılarak ekran değişimi işleminiz, günlük iş yoğunlumuza göre 30 dakika 50 dakika arasında yapılarak siz değerli müşterilerimize teslim edilir. Firmamızda yaptığımız tüm ekran değişimi işlemleri 6 ay yedek parça ve işçilik garantilidir.Xiaomi mi 9Se ekran değişimi yaparken en sağlıklı ve en uzun ömürlü olan %100 orjinal ekran kulanmaktayız.Orjinal ekran değişimleri uzun vadede en başarılı olan yöntemdir.
Redmi mi 9 Se Ekran değişimlerinde kullandığımız tüm ekran yedek parça ürünleri piyasada orijinal olarak kabul gören orjinal kalite ekranlardan oluşmakta ve anlaşmalı olduğumuz orjinal cep telefonu yedek parça toptancıları tarafından tüm kontrolleri yapıldıktan sonra elimize ulaşmaktadır. Xiaomi mi 9 Se telefon ekran değişimi işleminin ardından teknik servis ekibimiz cep telefonunuzun ekran,dokunmatik ve parlaklık testlerini tamamlayıp yeni ekran üzerine ücretsiz Xiaomi mi 9 ekran koruyucu kırılmaz cam yapıştırdıktan sonra cihazınızı size teslim ediyoruz.
Xiaomi Mi 9 Se Ekran değişim süresi
Biz telefontamircin olarak yaptığımız bütün işlemler servisimizce 6 ay garantili olup siz değerli müsterilerimize garanti belgesi ile teslim ediyoruz.Yılların tecrübesine sahip profesyonel ustalarımızca cep telefonunuzu en hızlı ve en kaliteli bir şekilde yapıyoruz. Yapılan büttün ekran değişimleri video kayıt sistemi ile canlı olarak izleyebilir telefonunuzun durumunu öğrenebilirsiniz. Xiaomi Mi 9 Se ekran değişimi işlemi iş yoğunluğuna göre 20 ile 40 dakika gibi kısa bir sürede onarımını tamamlıyoruz.
XİAOMİ Mi 9 Se İLE İLGİLİ DİĞER YAPTIĞIMIZ İŞLEMLER
XİAOMİ Mİ 9 Se Kamera değişimi
XİAOMİ Mİ 9 Se Arka Kapak Değişimi
XİAOMİ Mİ 9 Se Cep telefon Hoparlör tamiri
XİAOMİ Mİ 9 Se Mikrofon Değişimi
XİAOMİ Mİ 9 Se Sıvı Teması Onarımı
XİAOMİ Mİ 9 Se Batarya Değişimi
XİAOMİ Mİ 9 Se Sarj Soket Değişimi
XİAOMİ Mİ 9 Se Kasa Değişimi
XİAOMİ Mİ 9 Se Yazılım Güncelemesi
Xiaomi mi 8 Se ekran değişimi
Xiaomi Mi 9 Se ekran değişimi
Yorum ekle
İsim (gerekli)
E-Posta (gerekli)
1000 karakter kaldı
Sonraki yorumları bana bildir

Yenile

GÖNDER

Related posts

Leave a Comment

× Whatsapp 0553 722 72 72?