Blog

IPHONE 6 PLUS DOKUNMATIK ENTEGRE DEĞIŞIMI

IPHONE 6 PLUS DOKUNMATIK ENTEGRE DEĞIŞIMI
iPhone 6 plus telefonuzun ekran görüntüsü sağlam ise camda kırık catlak yoksa,dokunmatik çalışmıyorsa büyük itimalen dokunmatik entegrsinden sorun olduğunu belirtiyor.Şimdi sizlere bu videomuzda entegre değişimi nasıl sağlanıyor bütün detayları ile göreceksiniz videomuzda.
Tufan İletişim olarak en hızlı en güvenilir şekilde telefonuzun entegresi değişimi sağlıyoruz.iPhone ile ilgili bütün işlemler mevcut olup hiç bir bilgi silinmeden teslim ediyoruz.
iPhone 6 Plus Ekran Değişimi Durumunda
Teknik servis, tamir, bakım ve onarım bölümümüzde alanında uzman teknisyenlerimiz tarafından son teknoloji profesyonel ekipmanlar ve tamir gereçleri kullanılarak iPhone 6 plus ekran değişimi işleminiz, günlük iş yoğunlumuza göre 40 dakika ile 60 dakika arasında yapılarak siz değerli müşterilerimize teslim edilir. Firmamızda yaptığımız tüm ekran değişimi işlemleri 6 ay yedek parça ve işçilik garantisi vermekteyiz. iPhone 6 plus ekran değişimi yaparken en sağlıklı ve en uzun ömürlü olan % de 100 orjinal ekran kulanmaktayız.Orjinal iPhone 6 plus ekran değişimleri uzun vadede en başarılı olan yöntemdir. iPhone Ekran değişimlerinde kullandığımız tüm ekran yedek parça ürünleri piyasada orijinal olarak kabul gören orjinal kalite ekranlardan oluşmakta ve anlaşmalı olduğumuz orjinal cep telefonu yedek parça toptancıları tarafından tüm kontrolleri yapıldıktan sonra elimize ulaşmaktadır. iPhone 6 plus ekran değişimi işleminin ardından teknik servis ekibimiz cep telefonunuzun ekran,dokunmatik ve parlaklık testlerini tamamlayıp yeni ekran üzerine ücretsiz iPhone 6 plus ekran koruyucu kırılmaz cam yapıştırdıktan sonra cihazınızı size teslim ediyoruz.
iPhone 6 Plus Ekran Görüntüsü Sağlam Sadece Cam Kırık Durumlarda
iPhone Cam Değişimi – Cihazınızın ekranı çatladı ve kırıldıysa, Görüntü var, kullanabiliyorsanız, çatlayan cam yüzünden komple ekran değiştirmek zorunda kalmayın.400-900 TL gibi paralar ödemeyere orjinal görünümlü yan sanayi ekranlar taktırmayın.150-250 Arası orjinal ekranınızı onarıp size teslim ediyoruz.
Biz Telefontamircin Ekibi olarak sizlere kurumsal bir hizmet sunuyoruz.
Cihazınızın kırık olan ön camını Özel Endüstriyel Makineler vasıtasıyla kolayca söküyoruz.
Sonrasında Ekranınız özel solüsyonlarla temizlenerek uygulama yapılacak konuma getiriyoruz.
Stoklarımızdaki iPhone Ön Camlarımızdan bir tanesini alarak OCA Maddesini uyguluyoruz.
Bu OCA Maddesi fabrikalarda ekran ve cam birleştirilmesinde kullanılan ısı yalıtımlı Esnek bir malzemedir.
Daha sonra Fabrikada kullanılan makinelerin aynısıyla LCD ekranınız ile yeni camın birleşme işlemini gerçekleştiriyoruz.
Yapılan Cam değişiminin Avantajları çok fazladır.
Görüntüyü veren Dokunmatiği sağlayan LCD Ekran sizin kendi ekranınız olacağından, Cihazınız birebir orjinalliğini koruyacak ve Cam değişimi yapıldığını hiç kimse anlamayacaktır. Kesinlikle %1 bile aksaklık olmayacak, %100 Orjinal olacaktır.
Yapılan işlemler, Toz almaya – sensör hatalarına – Baloncuk Hava kabarcığı gibi sorunlara 6 AY GARANTİ vermekteyiz.
Cam değişimi Sonrası 20 TL değerindeki Ekran Koruyucu Jelatin Hediyemizdir.
6 plus dokunmatik entegre değişimi
iphone 6 plus dokunmatik bozuk
İphone 6 plus entegre değişimi
Yorum ekle
İsim (gerekli)
E-Posta (gerekli)
1000 karakter kaldı
Sonraki yorumları bana bildir

Yenile

GÖNDER

Related posts

Leave a Comment

× Whatsapp 0553 722 72 72?