İndirim!

Honor 20 Lite Ekran Değişimi

550.00 400.00

Türkiye’nin dört bir yanına hizmet veriyoruz. Diğer illerden Huawei Honor 20 ekran değişimi için bize kargoyla cihaz gönderebilirsiniz. Bize kargoyla gelen cihazların ekran değişimi ve testleri aynı gün yapılır. Banka havalesi ya da EFT yoluyla ödeme alındıktan sonra tekrar kargoyla müşteriye gönderilir.

Açıklama

Huawei Honor 20 Ekran Değişimi

Honor 20 ekran lite değişimi, teknik servisimizde orijinal ve garantili yedek parçalarla yapılmaktadır. Özel Huawei Teknik Servisi olarak tecrübeli uzmanlarımızla Huawei Honor 20 cihazlarınızda oluşan tüm problemlerinize hızlı, güvenli ve ekonomik çözümler üretmekteyiz. Merak ettiğiniz tüm konularla ilgili detaylı bilgi almak için teknik servisimizi  0216 330 12 12  nolu telefonundan arayabilirsiniz.

Özel Huawei teknik servisi kapsamında akıllı telefonlarınızın ekran değişimi, batarya değişimi, hoparlör ve mikrofon değişimi ve diğer tüm onarım işlemlerini yapıyoruz. Huawei Honor 20 cihazlarınızda meydana gelen donanım kaynaklı arızalarının yanı sıra yazılımla ilgili tüm problemleri de çözüme kavuşturuyoruz. Tecrübeli yazılımcılarımız ve programcılarımız, işletim sistemi çöken ya da yazılım kaynaklı arızaya düşen cihazlarınızı orijinal programları kullanarak yeniden çalışır hale getiriyor.

Huawei Honor 20 Ekran Değişimi

Cep telefonu ekranları, çok hassas parçalardan oluşur. Genel olarak ekranlar üç farklı parçanın birleşiminden meydana gelir. En altta iç ekran denilen ışık ve görüntüyü oluşturan katman yer alır. Işığı, LED, Amoled veya Süper Amoled teknolojisine sahip mikro lambalar üretir. Bu katmanın üzerinde dokunmatik alan yer alır. En üstte ise son katman olarak dış cam bulunur. Bazı cihazlarda dokunmatik ile üst cam tek tabaka halinde üretilir. Ekran kırılmalarında çoğunlukla bu üç katman tümüyle zarar görür. Bu durumda komple ekran paneli değiştirilir. Eğer sadece üst camda problem varsa ve çatlaklık derine işlememişse üst cam ya da dokunmatik panel değişimi de yapılabilir.

Servisimize ekran değişimi için gelen cihazlara format atmıyoruz. Bu sadece ekran değişimi sonrası veri kaybı yaşamazsınız. Ancak bazı durumlarda kalibrasyon ayarları için format atmak gerekebilir. Böyle bir işlem gerekirse müşterilerimizin önce onayını alıyoruz ardından da bilgileriniz yedeklerini alıyoruz. Format atıp ayarları düzelttikten sonra yedeklenen bilgileri tekrar cihaza yüklüyoruz. Böylece yine veri kaybı yaşamadan sorununuz çözülmüş oluyor.

Güvenilir Servis, Kaliteli İşçilik

Servisimizde Huawei Honor 20 ekran değişimi, yılların tecrübesine sahip ustalarımız tarafından titizlikle yapılır. Ekran değişimi cihazın modeline ya da hasar durumuna göre değişmekle birlikte 30 dk  ile 1 saat arasında sürmektedir. Telefontamircin Huawei Teknik Servisimizde işçilik ve malzeme kalitesinden ödün vermeden çalışıyoruz. Piyasada daha ucuza, daha kısa sürede ekran değişimi yaptığını iddia eden yerlerde müşterilerimizin yaşadığı sıkıntıların farkındayız.

 

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Honor 20 Lite Ekran Değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

Hasanpaşa İş Bankasını geçtikten sonra tabelada
CEP TELEFONU HASTANESİ – TUFAN İLETİŞİM
(yazan köşe dükkan)
Söğütlü çeşme metrobüs durağına 2 dk
Fikirtepe metrobüs durağına 3 dk
Ziverbey minibüs yoluna 2 dk
Ziverbey 5 dk
Pendik Metrosuna 5 dk
Marmaraya YakınKadıköy tarafından gelirken Hasanpaşa İş bankasını geçince ilk telefoncu

“Kargolarınız ücretsizdir ve ücretsiz kalmaya devam edecektir.”

logo yurtici Gönderi Kodu: 409 674 927

logo yurtici Telefon: 444 99 99

Tufan İletişim’i diğer teknik servislerden ayıran tek fark “ücretsiz kargo çağırmak” değildir. Paketlemelerde havalı ambalaj sistemi kullanıyoruz. Çünkü bir emanet olarak bize gönderdiğiniz cep telefonunuzda ezilme, yamulma, kırılma gibi zararlar oluşmasına izin vermeyiz. Amacımız cep telefonunuzun tamirden sonra da en kaliteli şekilde kullanmanızı sağlamaktır.

NOT: Lütfen göndermiş olduğunuz kargonun içerisine TELEFON, ADRES, varsa TELEFON ŞİFRENİZİN BİLGİLERİNİ eklemeyi unutmayın.

Ödemeyi Nasıl yapabilirim ?

Kargo şirketleri ile gelen ürünler elimize ulaşıldıktan sonra genel testlerini yapıyoruz.Telefonun masrafını cıkardıktan sonra siz değerli müsterilerimize sunuyoruz müsteri onayı aldıktan sonra onarımına başlıyoruz.Cep telefonunuz hazır halla geldikten sonra SSS Bölümünde sistemimizde kayıtlı olan banka bilgilerimizden havale veya EFT  yaptıktan sonra  faturasını kesiyoruz.cihazınız hazır olup aynen gün içerisinde dilediğiniz kargo şirketi  ile sizlere garanti belgesi ve faturası ile beraber gönderiyoruz..

İletişim Bilgilerimiz

Hasanpaşa İş Bankasını geçtikten sonra tabelada
CEP TELEFONU HASTANESİ – TUFAN İLETİŞİM(yazan köşe dükkan)

Ulaşım İmkanlarımız

Söğütlü çeşme metrobüs durağına 2 dk
Fikirtepemetrobüs durağına 3 dk
Ziverbey minibüs yoluna 2 dk
Ziverbey 5 dk
Pendik Metrosuna 5 dk
Marmaraya Yakın
Kadıköy tarafından gelirken Hasanpaşa İş bankasını geçince ilk telefoncu

İletişiminiz bol, hattınız açık olsun..!

Ücretsiz kargo çağırmak

Kadıköy’de hizmet veren en eski cep telefonu teknik servislerinden olan firmamız kaliteden taviz vermeden hizmet üretmeye devam ediyor. Tufan İletişim olarak zaman kaybına tahammül edemeyen siz değerli müşterilerimizin sorunlarını en kısan zamanda çözmeye gayret ediyoruz.

Yıllardır kullandığımız cep telefonlarında zaman zaman tamir ve değişim sorunlarıyla karşılaşıyoruz. Biz sadece telefon tamirine değil tamir sonrası çözüme odaklı bir firma olarak sizlere yardımcı oluyoruz.

Ücretsiz Kargo Hizmetimiz

Sektöründe bir numara olmayı hedefleyen firmamız ülkemizde sıkıntılı olan “onarım sonrasında da hizmet” sektöründe de öncü kuruluştur. Ülkemizde yeterince dikkate alınmayan “onarım sonrası hizmet” konusunda garanti veren tek kuruluşuz. 7/24 hizmet prensibiyle hareket eden firmamız, sorunlarınızı en ivedi bir şekilde çözmek için derhal iletişime geçeriz. Çünkü vizyonumuz müşteri memnuniyetini en yüksek yerde tutmaktır. Tamir olsun, değişim olsun her türlü sorununuza en kısa zamanda çözüm üretiyoruz. Unutmayın, bize tamir için gönderdiğiniz telefonlarınızda yapılan her türlü işlem firmamız tarafından garanti altındadır. Çağın ve teknolojinin getirdiği anlayışına uygun olarak servisimizi ve hizmetimizi güncelliyoruz.

Edirne’den Artvin’e, Hakkari’denTrabzon’a ülkemizin her yerinden bize çok rahat ulaşabilir, ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Kargo ile gönderdiğiniz ürünler için tek kuruş ödemenize gerek yoktur. Gönderdiğiniz cep telefonunuz bize ulaşır ulaşmaz aynı gün içinde sizinle görüşme sağlıyoruz. Uzman profesyonel ekibimizle aynı gün içinde arızalı cihazınızı tamir ediyor, kargo ile adresinize gönderiyoruz.

*kargolar tek taraflı ücretsizdir.
× Whatsapp 0553 722 72 72?