Menü
Your Cart
Tufan İletişim ® Telefon Ekran ve Cam Değişimi Her Marka Telefon Ekran ve Cam Değişimi Modelleri Görüntüle

iPhone Ekran Değişimi

iPhone Cam Değişimi

Iphone Ekran ve Cam Değişimi
İphone Ekran Değişimi

Akıllı telefon kullanıcılarının en sık karşılaştığı sorunlardan biri genellikle yere düşme ya da darbe alma sonucu ekranın kırılmasıdır. Satın alırken yüksek meblağlar ödeyen iPhone sahiplerinin ekran değişimi için de yüksek rakamlar ödemek istemedikleri için bu konuda oldukça hassas olduklarını söylemek yanlış olmamaktadır.


Apple ve iPhone marka telefonunuzda yaşayabileceğiniz kazalarda iPhone ekran değişimi, iPhone cam değişimi ve benzeri servis ihtiyaçlarınız için yanınızdayız.

Kullanıcıların günlük ve iş hayatlarının önemli yer tutan akıllı telefonların ekranlarındaki herhangi bir arıza, telefonlarının kullanımını etkilediğinde bu durum hayatlarında bazı aksamalara yol açabilir. Özellikle önemli telefon markalarından iPhone sahipleri için cihazdaki herhangi bir hasar ya da sorun, kullanıcıya yüksek maliyet olarak geri dönmektedir. Bu neden iPhone sahipleri kaliteli ve uygun iPhone ekran değişimi yapan teknik servis arayışına girmektedir.Servisimizde tüm iPhone modelleri için ekran değişimi yapılmaktadır. Kullanılan parçalar ve ekranlar servis orijinal veya A Kalite parçalardır. Teknisyenlerimizin tamamı, her biri kendi alanında uzman çalışanlardan oluşmaktadır. Iphone ekran değişimi işlemini orijinal yedek parçalar ile profesyonel bir şekilde yapan firmamız iletişiminizin kesilmemesi adına kısa süre içinde onarım gerçekleştirmekte ve tamiri gerçekleştirilen cihaz tarafınıza teslim etmektedir.


Apple marka İphone cihazlarda değişim hizmeti diğer cihazlara göre oldukça pahalıdır. Ancak firmamız tarafından uygun fiyatlar ile hizmet verilmekle birlikte cihazın temel performansında bir azalma meydana gelmez. iphone 11, iphone 8 Plus, iphoneX gibi model fark etmeksizin yapılan değişimlerde cihazınız ilk günkü performansı ile çalışmaya devam eder. iPhone ekran değişimi fiyatları genel olarak yapılan işleme göre değişkenlik göstermektedir. Bu nedenle hasar tespiti olmadan fiyat vermek yanlış olsa da fiyatlarımız her bütçeye uygun fiyatlardır.

İphone ekran değişimi ve iphone cam değişimi işlemleri özen gösterilmesi gereken servis işlemlerindendir. Telefonların ekran onarım ücretleri marka ve modeline göre değişmektedir. Servisimizde orjinal yüksek kalite ekran değişimi hizmeti sunulmaktadır. A kalite ekran değişim ücretleri orjinal ekran değişim ücretlerine daha uygun fiyatlı olduğundan birçok kullanıcı tarından tercih edilmektedir.İphone Ekranı Değişimi Yapılırken Nelere Dikkat Edilir?

Öncelikle iPhone ekran değişimi için seçtiğiniz teknik servis işinin ehli ve güvenilir olmalıdır. Bu sayede iPhone ekran değişimi sırasında gelişmiş yöntemlerin ve kaliteli parçaların kullanıldığından emin olabilirsiniz. Kırılan ya da çatlayan ön ekran özel makinelerle diğer ekrana ve kasaya zarar vermeden çıkarılmalıdır. Takılacak ekran doğru maddelerle temizlenerek işleme hazır hale getirildikten sonra ekrana uygun telefona takılmalıdır

İster sıfır ister ikinci el cep telefonu olsun en önemlisi de telefonunuzun iPhone marka ve modeline uygun orijinal bir ekran monte edilmelidir. Aynı zamanda daha sonra bir sorun yaşanması durumunda tamirin ücretsiz gerçekleştirilmesi için garanti sunan bir teknik servis tercih etmelisiniz. Bu servislerin montajın ardından yaşanabilecek dokunmatik ya da ekran parlaklığı probleminde, ekran ve cam arasında toz veya hava kabarcığı kalma durumunda veya tekrar eden herhangi bir sorunda ücretsiz olarak iPhone ekran değişimini yapmaları gerekir.


İphone Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

İphone ekran değişimi yaklaşık olarak yarım saat içerisinde gerçekleştirilir. Ücretsiz kargo servisiyle cep telefonunuzu servise gönderebilir ve işlem tamamlandığında aynı şekilde geri alabilirsiniz. Kaliteli firmalar bünyelerindeki profesyonel ekip sayesinde ekran değişimini en doğru ve kısa süre içinde gerçekleştirmektedir. Cep telefonu ekran değişimi yapıldıktan sonra çeşitli test ve kontrollerle ekranın dokunmatiğinin ya da ışığının düzgün çalışıp çalışmadığına bakılır. Bu sayede tamirin ardından telefonda herhangi bir yazılımsal ya da donanımsal bir problem olmaz böylece cihazı önceki performansıyla kullanmaya devam edebilirsiniz.

 

 

Iphone  7 Plus Ekran Değişimi
En Çok Satan -20 %
Marka: Iphone Model: Iphone 7 Plus
Iphone 7 Plus Ekran DeğişimiIphone 7 Plus Ekran Değişimi Cep teknik servis, tamir, bakım ve onarım bölümümüzde alanında uzman teknisyenlerimiz tarafından son teknoloji profesyonel ekipmanlar ve tamir gereçleri kullanılarak huawei ekran değişimi işleminiz, günlük iş yoğunlumuza göre 40 dakika ile 60 ..
336,00TL 418,60TL
Vergiler Hariç:336,00TL
Marka: Iphone Model: Iphone 11
Iphone 11 Cam DeğişimiTufan İletişim olarak Iphone 11 Cam Değişimi yapılan ortamın statik elektrikten arındırılmış ve düzenli olarak sterilize edilmiş bir ortam olmasına önem veriyoruz. Bunun dışında teknisyenlerimiz de daima statik elektrikten arındırılmış bileklik ve sterilize edilmiş eldiven kull..
560,00TL 980,00TL
Vergiler Hariç:560,00TL
Marka: Iphone Model: Iphone 11 Pro
Iphone 11 Pro Cam DeğişimiTufan İletişim olarak Iphone 11 Pro Cam Değişimi yapılan ortamın statik elektrikten arındırılmış ve düzenli olarak sterilize edilmiş bir ortam olmasına önem veriyoruz. Bunun dışında teknisyenlerimiz de daima statik elektrikten arındırılmış bileklik ve sterilize edilmiş eldi..
840,00TL 2.660,00TL
Vergiler Hariç:840,00TL
Marka: Iphone Model: Iphone 11 Pro Max
Iphone 11 Pro Max Cam DeğişimiTufan İletişim olarak Iphone 11 Pro Max Cam Değişimi yapılan ortamın statik elektrikten arındırılmış ve düzenli olarak sterilize edilmiş bir ortam olmasına önem veriyoruz. Bunun dışında teknisyenlerimiz de daima statik elektrikten arındırılmış bileklik ve sterilize edil..
910,00TL 2.240,00TL
Vergiler Hariç:910,00TL
Marka: Iphone Model: Iphone 12
Iphone 12 Cam DeğişimiTufan İletişim olarak Iphone 12 Cam Değişimi yapılan ortamın statik elektrikten arındırılmış ve düzenli olarak sterilize edilmiş bir ortam olmasına önem veriyoruz. Bunun dışında teknisyenlerimiz de daima statik elektrikten arındırılmış bileklik ve sterilize edilmiş eldiven kull..
980,00TL 2.380,00TL
Vergiler Hariç:980,00TL
Marka: Iphone Model: Iphone 12 Mini
Iphone 12 Mini Cam DeğişimiTufan İletişim olarak Iphone 12 Mini Cam Değişimi yapılan ortamın statik elektrikten arındırılmış ve düzenli olarak sterilize edilmiş bir ortam olmasına önem veriyoruz. Bunun dışında teknisyenlerimiz de daima statik elektrikten arındırılmış bileklik ve sterilize edilmiş el..
910,00TL 2.240,00TL
Vergiler Hariç:910,00TL
Marka: Iphone Model: Iphone 12 Pro
Iphone 12 Pro Cam DeğişimiTufan İletişim olarak Iphone 12 Pro Cam Değişimi yapılan ortamın statik elektrikten arındırılmış ve düzenli olarak sterilize edilmiş bir ortam olmasına önem veriyoruz. Bunun dışında teknisyenlerimiz de daima statik elektrikten arındırılmış bileklik ve sterilize edilmiş eldi..
1.050,00TL 2.660,00TL
Vergiler Hariç:1.050,00TL
Marka: Iphone Model: Iphone 12 Pro Max
Iphone 12 Pro Max Cam DeğişimiTufan İletişim olarak Iphone 12 Pro Max Cam Değişimi yapılan ortamın statik elektrikten arındırılmış ve düzenli olarak sterilize edilmiş bir ortam olmasına önem veriyoruz. Bunun dışında teknisyenlerimiz de daima statik elektrikten arındırılmış bileklik ve sterilize edil..
1.120,00TL 2.660,00TL
Vergiler Hariç:1.120,00TL
Marka: Iphone Model: Iphone 13
Iphone 13 Cam DeğişimiTufan İletişim olarak Iphone 13 Cam Değişimi yapılan ortamın statik elektrikten arındırılmış ve düzenli olarak sterilize edilmiş bir ortam olmasına önem veriyoruz. Bunun dışında teknisyenlerimiz de daima statik elektrikten arındırılmış bileklik ve sterilize edilmiş eldiven kull..
2.800,00TL 3.500,00TL
Vergiler Hariç:2.800,00TL
Marka: Iphone Model: iPhone 13
iPhone 13 EKRAN DEĞİŞİMİ İŞLEMİ NASIL YAPILIR ?iPhone 13 ekran değişimi alanında profesyonel teknisyenlerimiz tarafından son teknoloji ekipmanlar kullanılarak tamir, bakım ve onarım bölümümüzde maksimum 2 saat sürede yapılıyor ve siz değerli müşterilerimize teslim ediliyor.iPhone 13 EKRAN DEĞİŞİMİ G..
5.040,00TL 5.600,00TL
Vergiler Hariç:5.040,00TL
Marka: Iphone Model: iPhone 13 Mini
iPhone 13 Mini EKRAN DEĞİŞİMİ İŞLEMİ NASIL YAPILIR ?iPhone 13 Mini ekran değişimi alanında profesyonel teknisyenlerimiz tarafından son teknoloji ekipmanlar kullanılarak tamir, bakım ve onarım bölümümüzde maksimum 2 saat sürede yapılıyor ve siz değerli müşterilerimize teslim ediliyor.iPhone 13 Mini E..
4.480,00TL 5.040,00TL
Vergiler Hariç:4.480,00TL
Marka: Iphone Model: Iphone 13 Pro
Iphone 13 Pro Cam DeğişimiTufan İletişim olarak Iphone 13 Pro Cam Değişimi yapılan ortamın statik elektrikten arındırılmış ve düzenli olarak sterilize edilmiş bir ortam olmasına önem veriyoruz. Bunun dışında teknisyenlerimiz de daima statik elektrikten arındırılmış bileklik ve sterilize edilmiş eldi..
3.080,00TL 3.780,00TL
Vergiler Hariç:3.080,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 41 (4 Sayfa)