İndirim!

Oneplus 6 Ekran Değişimi

760.00 600.00

Oneplus 6 Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Oneplus 6 Ekran değişim fiyalarımız -eknik servis, amir, bakım ve onarım bölümümüzde alanında uzman eknisyenlerimiz arafından son eknoloji profesyonel ekipmanlar ve amir gereçleri kullanılarak ekran değişimi işleminiz, günlük iş yoğunlumuza göre 60 dakika 40 dakika  arasında yapılarak siz değerli müşerilerimize eslim edilir. Firmamızda yapığımız üm ekran değişimi işlemleri 6 ay yedek parça ve işçilik garanilidir.

Açıklama

Oneplus 6 Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Oneplus 6 Ekran değişim fiyalarımız -eknik servis, amir, bakım ve onarım bölümümüzde alanında uzman eknisyenlerimiz arafından son eknoloji profesyonel ekipmanlar ve amir gereçleri kullanılarak ekran değişimi işleminiz, günlük iş yoğunlumuza göre 60 dakika 40 dakika  arasında yapılarak siz değerli müşerilerimize eslim edilir. Firmamızda yapığımız üm ekran değişimi işlemleri 6 ay yedek parça ve işçilik garanilidir.

Oneplus 6 Ekran değişimlerinde kullandığımız üm ekran yedek parça ürünleri piyasada orijinal olarak kabul gören orjinal kaPro ekranlardan oluşmaka ve anlaşmalı olduğumuz orjinal cep elefonu yedek parça opancıları arafından üm konrolleri yapıldıkan sonra elimize ulaşmakadır. Oneplus 6 Ekran ekran değişimi işleminin ardından eknik servis ekibimiz cep elefonunuzun ekran,dokunmaik ve parlaklık eslerini amamlayıp yeni ekran üzerine ücresiz Oneplus 6  ekran koruyucu kırılmaz cam yapışırdıkan sonra cihazınızı size eslim ediyoruz.

Oneplus 6 ekran değişimi yaparken en sağlıklı ve en uzun ömürlü olan %100 orjinal ekran kulanmakayız. Orjinal ekran değişimleri uzun vadede en başarılı olan yönemdir.

Oneplus 6 İle İlgili Sık raslanan Sorunlar

Oneplus 6 ekran dokunmaik çalışmıyor ?

Oneplus 6 elefonum şarj sokei bozuk nasıl değişimini yapabilirim ?

Oneplus 6 sim kar okumuyor şebeke gelmiyor neden olabilir ?

Oneplus 6 ekran dokunmaiği değişimi nasıl oluyor ?

Oneplus 6 elefonumun pili %40 sonra kapanıyor ?

Oneplus 6 harake sensörü devreye girmiyor nasıl düzelir ?

Oneplus 6 şarj alıyor elefon baarya dolmuyor ?

Oneplus 6 ekran görünüsü sağlam ama ön camı kırık ?

Oneplus 6 açıp kapanma oluyor nasıl düzelebilirim ?

Oneplus 6 arka kapak değişimi olur mu ?

Oneplus 6 ekranı nasıl değişimi oluyor ?

Oneplus 6 ekran ireşimi çalışmıyor ?

Oneplus 6 kasa değişimi olur mu ?

Oneplus 6 cam değişimi olur mu ?

Oneplus 6 Ekran İLE İLGİLİ DİĞER YAPIĞIMIZ İŞLEMLER

Oneplus 6 Kamera değişimi

Oneplus 6 Arka Kapak Değişimi

Oneplus 6 Cep elefon Hoparlör amiri

Oneplus 6 Mikrofon Değişimi

Oneplus 6 Sıvı eması Onarımı

Oneplus 6 Baarya Değişimi

Oneplus 6 Sarj Soke Değişimi

Oneplus 6 Kasa Değişimi

Oneplus 6 Yazılım Güncelemesi

Oneplus 6 Model cep elefon alım saım bakım ve benzeri büün işlemler iina ile yapılmakadır. Usalarımız arafından Oneplus 6 elefon onarımından sonra elefonunuzun periyodik bakımları ücresiz olarak yapılmakadır.

Oneplus 6 Ekran değişim süresi

Biz ufan ileişim olarak yapığımız büün işlemler servisimizce 6 ay garanili olup siz değerli müserilerimize garani belgesi ile eslim ediyoruz.Yılların ecrübesine sahip profesyonel usalarımızca cep elefonunuzu en hızlı  bir şekilde yapıyoruz. Yapılan büün ekran değişimleri video kayı sisemi ile canlı olarak izleyebilir elefonunuzun durumunu öğrenebilirsiniz.Oneplus 6 ekran değişimlerimiz iş yoğunluğuna göre 60 ile 60 dakika gibi kısa bir sürede onarımını amamlıyoruz.

 

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Oneplus 6 Ekran Değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

Hasanpaşa İş Bankasını geçtikten sonra tabelada
CEP TELEFONU HASTANESİ – TUFAN İLETİŞİM
(yazan köşe dükkan)
Söğütlü çeşme metrobüs durağına 2 dk
Fikirtepe metrobüs durağına 3 dk
Ziverbey minibüs yoluna 2 dk
Ziverbey 5 dk
Pendik Metrosuna 5 dk
Marmaraya YakınKadıköy tarafından gelirken Hasanpaşa İş bankasını geçince ilk telefoncu

“Kargolarınız ücretsizdir ve ücretsiz kalmaya devam edecektir.”

logo yurtici Gönderi Kodu: 409 674 927

logo yurtici Telefon: 444 99 99

Tufan İletişim’i diğer teknik servislerden ayıran tek fark “ücretsiz kargo çağırmak” değildir. Paketlemelerde havalı ambalaj sistemi kullanıyoruz. Çünkü bir emanet olarak bize gönderdiğiniz cep telefonunuzda ezilme, yamulma, kırılma gibi zararlar oluşmasına izin vermeyiz. Amacımız cep telefonunuzun tamirden sonra da en kaliteli şekilde kullanmanızı sağlamaktır.

NOT: Lütfen göndermiş olduğunuz kargonun içerisine TELEFON, ADRES, varsa TELEFON ŞİFRENİZİN BİLGİLERİNİ eklemeyi unutmayın.

Ödemeyi Nasıl yapabilirim ?

Kargo şirketleri ile gelen ürünler elimize ulaşıldıktan sonra genel testlerini yapıyoruz.Telefonun masrafını cıkardıktan sonra siz değerli müsterilerimize sunuyoruz müsteri onayı aldıktan sonra onarımına başlıyoruz.Cep telefonunuz hazır halla geldikten sonra SSS Bölümünde sistemimizde kayıtlı olan banka bilgilerimizden havale veya EFT  yaptıktan sonra  faturasını kesiyoruz.cihazınız hazır olup aynen gün içerisinde dilediğiniz kargo şirketi  ile sizlere garanti belgesi ve faturası ile beraber gönderiyoruz..

İletişim Bilgilerimiz

Hasanpaşa İş Bankasını geçtikten sonra tabelada
CEP TELEFONU HASTANESİ – TUFAN İLETİŞİM(yazan köşe dükkan)

Ulaşım İmkanlarımız

Söğütlü çeşme metrobüs durağına 2 dk
Fikirtepemetrobüs durağına 3 dk
Ziverbey minibüs yoluna 2 dk
Ziverbey 5 dk
Pendik Metrosuna 5 dk
Marmaraya Yakın
Kadıköy tarafından gelirken Hasanpaşa İş bankasını geçince ilk telefoncu

İletişiminiz bol, hattınız açık olsun..!

Ücretsiz kargo çağırmak

Kadıköy’de hizmet veren en eski cep telefonu teknik servislerinden olan firmamız kaliteden taviz vermeden hizmet üretmeye devam ediyor. Tufan İletişim olarak zaman kaybına tahammül edemeyen siz değerli müşterilerimizin sorunlarını en kısan zamanda çözmeye gayret ediyoruz.

Yıllardır kullandığımız cep telefonlarında zaman zaman tamir ve değişim sorunlarıyla karşılaşıyoruz. Biz sadece telefon tamirine değil tamir sonrası çözüme odaklı bir firma olarak sizlere yardımcı oluyoruz.

Ücretsiz Kargo Hizmetimiz

Sektöründe bir numara olmayı hedefleyen firmamız ülkemizde sıkıntılı olan “onarım sonrasında da hizmet” sektöründe de öncü kuruluştur. Ülkemizde yeterince dikkate alınmayan “onarım sonrası hizmet” konusunda garanti veren tek kuruluşuz. 7/24 hizmet prensibiyle hareket eden firmamız, sorunlarınızı en ivedi bir şekilde çözmek için derhal iletişime geçeriz. Çünkü vizyonumuz müşteri memnuniyetini en yüksek yerde tutmaktır. Tamir olsun, değişim olsun her türlü sorununuza en kısa zamanda çözüm üretiyoruz. Unutmayın, bize tamir için gönderdiğiniz telefonlarınızda yapılan her türlü işlem firmamız tarafından garanti altındadır. Çağın ve teknolojinin getirdiği anlayışına uygun olarak servisimizi ve hizmetimizi güncelliyoruz.

Edirne’den Artvin’e, Hakkari’denTrabzon’a ülkemizin her yerinden bize çok rahat ulaşabilir, ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Kargo ile gönderdiğiniz ürünler için tek kuruş ödemenize gerek yoktur. Gönderdiğiniz cep telefonunuz bize ulaşır ulaşmaz aynı gün içinde sizinle görüşme sağlıyoruz. Uzman profesyonel ekibimizle aynı gün içinde arızalı cihazınızı tamir ediyor, kargo ile adresinize gönderiyoruz.

*kargolar tek taraflı ücretsizdir.
× Whatsapp 0553 722 72 72?