Oneplus 6T McLaren Ekran Değişimi

Oneplus 6T McLaren Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Oneplus 6T McLaren Ekran değişim fiyalarımız -eknik servis, amir, bakım ve onarım bölümümüzde alanında uzman eknisyenlerimiz arafından son eknoloji profesyonel ekipmanlar ve amir gereçleri kullanılarak ekran değişimi işleminiz, günlük iş yoğunlumuza göre 6T McLaren0 dakika 40 dakika  arasında yapılarak siz değerli müşerilerimize eslim edilir. Firmamızda yapığımız üm ekran değişimi işlemleri 6T McLaren ay yedek parça ve işçilik garanilidir.

Açıklama

Oneplus 6T McLaren Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Oneplus 6T McLaren Ekran değişim fiyalarımız teknik servis, tamir, bakım ve onarım bölümümüzde alanında uzman teknisyenlerimiz tarafından son teknoloji profesyonel ekipmanlar ve tamir gereçleri kullanılarak ekran değişimi işleminiz, günlük iş yoğunlumuza göre 6T McLaren 30 dakika 40 dakika  arasında yapılarak siz değerli müşerilerimize teslim edilir. Firmamızda yapığımız tüm ekran değişimi işlemleri 6T McLaren 6 ay yedek parça ve işçilik garantilidir.

Oneplus 6T McLaren ekran değişimi yaparken en sağlıklı ve en uzun ömürlü olan %100 orjinal ekran kulanmakayız. Orjinal ekran değişimleri uzun vadede en başarılı olan yöntemdir.

Oneplus 6T McLaren Ekran değişimlerinde kullandığımız tüm ekran yedek parça ürünleri piyasada orijinal olarak kabul gören orjinal kaPro ekranlardan oluşmakta ve anlaşmalı olduğumuz orjinal cep elefonu yedek parça toptancıları tarafından tüm kontrolleri yapıldıkan sonra elimize ulaşmakadır. Oneplus 6T McLaren Ekran ekran değişimi işleminin ardından teknik servis ekibimiz cep telefonunuzun ekran,dokunmaik ve parlaklık teslerini  tamamlayıp yeni ekran üzerine ücresiz Oneplus 6T McLaren  ekran koruyucu kırılmaz cam yapışırdıkan sonra cihazınızı size eslim ediyoruz.

Oneplus 6T McLaren İle İlgili Sık raslanan Sorunlar

Oneplus 6T McLaren ekran dokunmatik çalışmıyor ?

Oneplus 6T McLaren elefonum şarj soketi bozuk nasıl değişimini yapabilirim ?

Oneplus 6T McLaren sim kar okumuyor şebeke gelmiyor neden olabilir ?

Oneplus 6T McLaren ekran dokunmatiği değişimi nasıl oluyor ?

Oneplus 6T McLaren telefonumun pili %40 sonra kapanıyor ?

Oneplus 6T McLaren haraket sensörü devreye girmiyor nasıl düzelir ?

Oneplus 6T McLaren şarj alıyor elefon baarya dolmuyor ?

Oneplus 6T McLaren ekran görüntüsü sağlam ama ön camı kırık ?

Oneplus 6T McLaren açıp kapanma oluyor nasıl düzelebilirim ?

Oneplus 6T McLaren arka kapak değişimi olur mu ?

Oneplus 6T McLaren ekranı nasıl değişimi oluyor ?

Oneplus 6T McLaren ekran tireşimi çalışmıyor ?

Oneplus 6T McLaren kasa değişimi olur mu ?

Oneplus 6T McLaren cam değişimi olur mu ?

Oneplus 6T McLaren Ekran İLE İLGİLİ DİĞER YAPIĞIMIZ İŞLEMLER

Oneplus 6T McLaren Kamera değişimi

Oneplus 6T McLaren Arka Kapak Değişimi

Oneplus 6T McLaren Cep telefon Hoparlör tamiri

Oneplus 6T McLaren Mikrofon Değişimi

Oneplus 6T McLaren Sıvı teması Onarımı

Oneplus 6T McLaren Batarya Değişimi

Oneplus 6T McLaren Sarj Soketi Değişimi

Oneplus 6T McLaren Kasa Değişimi

Oneplus 6T McLaren Yazılım Güncelemesi

Oneplus 6T McLaren Model cep telefon alım satım bakım ve benzeri bütün işlemler itina ile yapılmakadır. Ustalarımız arafından Oneplus 6T McLaren telefon onarımından sonra telefonunuzun periyodik bakımları ücresiz olarak yapılmakadır.

Oneplus 6T McLaren Ekran değişim süresi

Biz Tufan iletişim olarak yaptığımız bütün işlemler servisimizce 6T McLaren ay garantili olup siz değerli müşterilerimize garanti belgesi ile teslim ediyoruz. Yılların tecrübesine sahip profesyonel ustalarımızca cep telefonunuzu en hızlı  bir şekilde yapıyoruz. Yapılan bütün ekran değişimleri video kayıt sistemi ile canlı olarak izleyebilir telefonunuzun durumunu öğrenebilirsiniz.  Oneplus 6T McLaren ekran değişimlerimiz iş yoğunluğuna göre 6T McLaren ile 6T McLaren 30 dakika gibi kısa bir sürede onarımını tamamlıyoruz.

 

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Oneplus 6T McLaren Ekran Değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

Hasanpaşa İş Bankasını geçtikten sonra tabelada
CEP TELEFONU HASTANESİ – TUFAN İLETİŞİM
(yazan köşe dükkan)
Söğütlü çeşme metrobüs durağına 2 dk
Fikirtepe metrobüs durağına 3 dk
Ziverbey minibüs yoluna 2 dk
Ziverbey 5 dk
Pendik Metrosuna 5 dk
Marmaraya YakınKadıköy tarafından gelirken Hasanpaşa İş bankasını geçince ilk telefoncu

“Kargolarınız ücretsizdir ve ücretsiz kalmaya devam edecektir.”

logo yurtici Gönderi Kodu: 409 674 927

logo yurtici Telefon: 444 99 99

Tufan İletişim’i diğer teknik servislerden ayıran tek fark “ücretsiz kargo çağırmak” değildir. Paketlemelerde havalı ambalaj sistemi kullanıyoruz. Çünkü bir emanet olarak bize gönderdiğiniz cep telefonunuzda ezilme, yamulma, kırılma gibi zararlar oluşmasına izin vermeyiz. Amacımız cep telefonunuzun tamirden sonra da en kaliteli şekilde kullanmanızı sağlamaktır.

NOT: Lütfen göndermiş olduğunuz kargonun içerisine TELEFON, ADRES, varsa TELEFON ŞİFRENİZİN BİLGİLERİNİ eklemeyi unutmayın.

Ödemeyi Nasıl yapabilirim ?

Kargo şirketleri ile gelen ürünler elimize ulaşıldıktan sonra genel testlerini yapıyoruz.Telefonun masrafını cıkardıktan sonra siz değerli müsterilerimize sunuyoruz müsteri onayı aldıktan sonra onarımına başlıyoruz.Cep telefonunuz hazır halla geldikten sonra SSS Bölümünde sistemimizde kayıtlı olan banka bilgilerimizden havale veya EFT  yaptıktan sonra  faturasını kesiyoruz.cihazınız hazır olup aynen gün içerisinde dilediğiniz kargo şirketi  ile sizlere garanti belgesi ve faturası ile beraber gönderiyoruz..

İletişim Bilgilerimiz

Hasanpaşa İş Bankasını geçtikten sonra tabelada
CEP TELEFONU HASTANESİ – TUFAN İLETİŞİM(yazan köşe dükkan)

Ulaşım İmkanlarımız

Söğütlü çeşme metrobüs durağına 2 dk
Fikirtepemetrobüs durağına 3 dk
Ziverbey minibüs yoluna 2 dk
Ziverbey 5 dk
Pendik Metrosuna 5 dk
Marmaraya Yakın
Kadıköy tarafından gelirken Hasanpaşa İş bankasını geçince ilk telefoncu

İletişiminiz bol, hattınız açık olsun..!

Ücretsiz kargo çağırmak

Kadıköy’de hizmet veren en eski cep telefonu teknik servislerinden olan firmamız kaliteden taviz vermeden hizmet üretmeye devam ediyor. Tufan İletişim olarak zaman kaybına tahammül edemeyen siz değerli müşterilerimizin sorunlarını en kısan zamanda çözmeye gayret ediyoruz.

Yıllardır kullandığımız cep telefonlarında zaman zaman tamir ve değişim sorunlarıyla karşılaşıyoruz. Biz sadece telefon tamirine değil tamir sonrası çözüme odaklı bir firma olarak sizlere yardımcı oluyoruz.

Ücretsiz Kargo Hizmetimiz

Sektöründe bir numara olmayı hedefleyen firmamız ülkemizde sıkıntılı olan “onarım sonrasında da hizmet” sektöründe de öncü kuruluştur. Ülkemizde yeterince dikkate alınmayan “onarım sonrası hizmet” konusunda garanti veren tek kuruluşuz. 7/24 hizmet prensibiyle hareket eden firmamız, sorunlarınızı en ivedi bir şekilde çözmek için derhal iletişime geçeriz. Çünkü vizyonumuz müşteri memnuniyetini en yüksek yerde tutmaktır. Tamir olsun, değişim olsun her türlü sorununuza en kısa zamanda çözüm üretiyoruz. Unutmayın, bize tamir için gönderdiğiniz telefonlarınızda yapılan her türlü işlem firmamız tarafından garanti altındadır. Çağın ve teknolojinin getirdiği anlayışına uygun olarak servisimizi ve hizmetimizi güncelliyoruz.

Edirne’den Artvin’e, Hakkari’denTrabzon’a ülkemizin her yerinden bize çok rahat ulaşabilir, ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Kargo ile gönderdiğiniz ürünler için tek kuruş ödemenize gerek yoktur. Gönderdiğiniz cep telefonunuz bize ulaşır ulaşmaz aynı gün içinde sizinle görüşme sağlıyoruz. Uzman profesyonel ekibimizle aynı gün içinde arızalı cihazınızı tamir ediyor, kargo ile adresinize gönderiyoruz.

*kargolar tek taraflı ücretsizdir.
× Whatsapp 0553 722 72 72?