Xiaomi Mi 10T Ekran Değişimi

(1 müşteri incelemesi)

500.00

Garanti: 6 Ay
Kargo: Tüm Türkiye ücretsiz
Hediye: Kırılmaz cam jelatin

Açıklama

Xiaomi Mi 10T Ekran Değişimi

Xiaomi Mi 10T Ekran Değişimi ile profesyonel ustalarımız 20 ile 40 dakika gibi kısa bir sürede onarımını yapıyoruz. Özel teknik servis uzmanlarımızla profesyonel bir şekildeen kısa sürede ve Ekran Değişimi esnasında kesinlikle hiç bir bilgi veri kaybınız olmadan teslim ediyoruz.   Ekran değişimlerimizden sonra siz değerli müsterilerimize 30 TL değerinde Xiaomi Mi 10T ekran koruyucu kırılmaz cam hediye ediyoruz.

Xiaomi Mi 10T ekranı kırılması, ön camı çatlaması, ekran kırılması sonucu ekrana görüntü gelmiyor veya mürekkep tarzı akması ,alınan darbe sonuçu dokunmatiğiniz çalışmıyorsa ekranınızın değişmesi gerektiğinin göstergesidir. Alanında uzman ve tecrübeli Xiaomi teknisyenlerimiz tarafından en kısa sürede teslim ediyoruz. Dilerseniz İstanbul içi  getirdiğinizde 30 dakika ile 1 saat gibi bir sürede teslim alırsınız.Diğer sehirlerimizde bize kargo yolu ile telefonlarınız gönderdiğinde 2 veya 4 iş günü içerisinde teslim ediyoruz.

  yaparken en sağlıklı ve en uzun ömürlü olan %100 orjinal ekran kulanmaktayız.Orjinal ekran değişimleri uzun vadede en başarılı olan yöntemdir.Xiaomi Mi 10T değişiminden sonra ekran parlaklık teslerini tamamlayıp kırılmaz cam ile sizlere sunmaktayız.

Xiaomi Mi 10T İLE İLGİLİ DİĞER YAPTIĞIMIZ İŞLEMLER

Xiaomi Mi 10T Cep telefon Hoparlör tamiri 

Xiaomi Mi 10T Arka Kapak Değişimi

Xiaomi Mi 10T Yazılım Güncelemesi

Xiaomi Mi 10T Sıvı Teması Onarımı

Xiaomi Mi 10T Sarj Soket Değişimi

Xiaomi Mi 10T Mikrofon Değişimi

Xiaomi Mi 10T Batarya Değişimi

Xiaomi Mi 10T Kamera değişimi

Xiaomi Mi 10T Kasa Değişimi

Xiaomi Mi 10T Cam Değişimi

Xiaomi Mi 10T Arka Kapak Değişimi

Xiaomi Mi 10T Ekran dokumatik çalışmıyor

Xiaomi Mi 10T telefonum şarj soketi bozuk nasıl değişimini yapabilirim ?

Xiaomi Mi 10T sim kart okumuyor sebeke gelmiyor neden olabilir ?

Xiaomi Mi 10T ekran dokumatiği değişimi nasıl oluyor ?

Xiaomi Mi 10T telefonumun pili %40 sonra kapanıyor ?

Xiaomi Mi 10T haraket sensörü devreye girmiyor nasıl düzelir ?

Xiaomi Mi 10T sarj alıyor telefon batarya dolmuyor ?

Xiaomi Mi 10T ekran görüntüsü sağlam ama ön camı kırık ?

Xiaomi Mi 10T açıp kapanma oluyor nasıl düzeltebilirim ?

Xiaomi Mi 10T arka kapak değişimi olur mu ?

Xiaomi Mi 10T ekranı nasıl değişimi oluyor ?

Xiaomi Mi 10T ekran titreşimi çalışmıyor ?

Xiaomi Mi 10T kasa değişimi olur mu ?

Xiaomi Mi 10T cam değişimi olur mu ?

Xiaomi Mi 10T Ekran Değişimi için 1 inceleme

  1. Sercan

    Xiaomi mi 10T ekran değişimi yaptım harika bir şekilde teslim aldım Beykoz’dan gittim Kadıköy’e kesinlikle herkese tavsiye ederim.

İnceleme yap

Hasanpaşa İş Bankasını geçtikten sonra tabelada
CEP TELEFONU HASTANESİ – TUFAN İLETİŞİM
(yazan köşe dükkan)
Söğütlü çeşme metrobüs durağına 2 dk
Fikirtepe metrobüs durağına 3 dk
Ziverbey minibüs yoluna 2 dk
Ziverbey 5 dk
Pendik Metrosuna 5 dk
Marmaraya YakınKadıköy tarafından gelirken Hasanpaşa İş bankasını geçince ilk telefoncu

“Kargolarımız tek taraflı ücretsizdir ve ücretsiz kalmaya devam edecektir.”

 

logo yurtici Gönderi Kodu: 400167367

 

logo yurtici Telefon: 444 99 99

 

 Kurumsal Gönderi Kodu: 317 321 029

 İletişim: 444 0606

 

Tufan İletişim’i diğer teknik servislerden ayıran tek fark “ücretsiz kargo çağırmak” değildir. Paketlemelerde havalı ambalaj sistemi kullanıyoruz. Çünkü bir emanet olarak bize gönderdiğiniz cep telefonunuzda ezilme, yamulma, kırılma gibi zararlar oluşmasına izin vermeyiz. Amacımız cep telefonunuzun tamirden sonra da en kaliteli şekilde kullanmanızı sağlamaktır.

NOT: Lütfen göndermiş olduğunuz kargonun içerisine TELEFON, ADRES, varsa TELEFON ŞİFRENİZİN BİLGİLERİNİ eklemeyi unutmayın.

Ödemeyi Nasıl yapabilirim ?

Kargo şirketleri ile gelen ürünler elimize ulaşıldıktan sonra genel testlerini yapıyoruz.Telefonun masrafını cıkardıktan sonra siz değerli müsterilerimize sunuyoruz müsteri onayı aldıktan sonra onarımına başlıyoruz.Cep telefonunuz hazır halla geldikten sonra SSS Bölümünde sistemimizde kayıtlı olan banka bilgilerimizden havale veya EFT  yaptıktan sonra  faturasını kesiyoruz.cihazınız hazır olup aynen gün içerisinde dilediğiniz kargo şirketi  ile sizlere garanti belgesi ve faturası ile beraber gönderiyoruz..

İletişim Bilgilerimiz

Hasanpaşa İş Bankasını geçtikten sonra tabelada
CEP TELEFONU HASTANESİ – TUFAN İLETİŞİM(yazan köşe dükkan)

Ulaşım İmkanlarımız

Söğütlü çeşme metrobüs durağına 2 dk
Fikirtepemetrobüs durağına 3 dk
Ziverbey minibüs yoluna 2 dk
Ziverbey 5 dk
Pendik Metrosuna 5 dk
Marmaraya Yakın
Kadıköy tarafından gelirken Hasanpaşa İş bankasını geçince ilk telefoncu

İletişiminiz bol, hattınız açık olsun..!

Ücretsiz kargo çağırmak

Kadıköy’de hizmet veren en eski cep telefonu teknik servislerinden olan firmamız kaliteden taviz vermeden hizmet üretmeye devam ediyor. Tufan İletişim olarak zaman kaybına tahammül edemeyen siz değerli müşterilerimizin sorunlarını en kısan zamanda çözmeye gayret ediyoruz.

Yıllardır kullandığımız cep telefonlarında zaman zaman tamir ve değişim sorunlarıyla karşılaşıyoruz. Biz sadece telefon tamirine değil tamir sonrası çözüme odaklı bir firma olarak sizlere yardımcı oluyoruz.

Ücretsiz Kargo Hizmetimiz

Sektöründe bir numara olmayı hedefleyen firmamız ülkemizde sıkıntılı olan “onarım sonrasında da hizmet” sektöründe de öncü kuruluştur. Ülkemizde yeterince dikkate alınmayan “onarım sonrası hizmet” konusunda garanti veren tek kuruluşuz. 7/24 hizmet prensibiyle hareket eden firmamız, sorunlarınızı en ivedi bir şekilde çözmek için derhal iletişime geçeriz. Çünkü vizyonumuz müşteri memnuniyetini en yüksek yerde tutmaktır. Tamir olsun, değişim olsun her türlü sorununuza en kısa zamanda çözüm üretiyoruz. Unutmayın, bize tamir için gönderdiğiniz telefonlarınızda yapılan her türlü işlem firmamız tarafından garanti altındadır. Çağın ve teknolojinin getirdiği anlayışına uygun olarak servisimizi ve hizmetimizi güncelliyoruz.

Edirne’den Artvin’e, Hakkari’denTrabzon’a ülkemizin her yerinden bize çok rahat ulaşabilir, ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Kargo ile gönderdiğiniz ürünler için tek kuruş ödemenize gerek yoktur. Gönderdiğiniz cep telefonunuz bize ulaşır ulaşmaz aynı gün içinde sizinle görüşme sağlıyoruz. Uzman profesyonel ekibimizle aynı gün içinde arızalı cihazınızı tamir ediyor, kargo ile adresinize gönderiyoruz.

*kargolar tek taraflı ücretsizdir.
× Whatsapp 0553 722 72 72?